21. června - PRVNÍ LETNÍ DEN!
PŘIPRAVTE SE NA ZAHRADNÍ SEZÓNU

Kancelářské křeslo Xenium Duo-Back

19889 Kč
Expedice 2-3 dny
14 dní na vrácení zdarma
Doručení i vrácení vždy zdarma
Více než 15 let na trhu s více
než 150 000 objednávkami

Funkce a vlastnosti

Působivý design křesla Xenium Duo-Back výrobce Nowy Styl jedním z hlavních rysů tohoto produktu je jedinečný tvar opěradla.
Křeslo se přizpůsobí tvaru zad a poskytuje uživateli zdravou polohu vsedě.
Design, moderní řešení a široká škála nastavení splní i ty nejvyšší požadavky uživatelů.


Čalouněná opěrka hlavy (symbol výrobce HRUA) poskytuje pohodlí a uvolňuje krční a ramenní svaly. Opěrku hlavy lze nastavit na výšku o 65 mm a na úhel sklonu.
V nabízeném modelu je opěrka hlavy čalouněna stejnou látkou (typ a barva) jako sedák a opěradlo,


Moderní, flexibilní opěradlo typ DUO-BACK se skládá ze dvou „opěradel“, které se dokonale přizpůsobí tvarům a potřebám uživatele, čímž dokonale podpírají záda během mnoha hodin práce u stolu. Opěradlo a boční profily jsou čalouněny stejným typem tkaniny.
Dvě "křídla" opěradla se mohou pohybovat v mnoha rovinách a nezávisle na sobě, poskytují pohodlnou oporu v sedě a umožňují neomezený pohyb uživatele,
Podle výzkumu pomáhá opěradlo Duo-Back snížit tlak na páteř až o 50% ve srovnání se standardními opěradly. Zabraňuje problémům s páteří a je doporučován ortopedy.
Zádová opěrka Duo-Back podle výzkumů pomáhá snižovat tlak na páteř až o 50 % ve srovnání se standardními opěradly. Předchází problémům se zády a je doporučována ortopedy.
Standardní zádová opěrka je plynule výškově nastavitelná v rozsahu 90 mm. Díky konstrukci rámu opěradla získáme nastavením výšky další plochu hloubky sedu (až 25 mm).
Unikátní způsob upevnění umožňuje nastavení opěradla během používání židle.
Plastová část opěradla je dostupný v černé barvě, kostra opěradla je vyrobena z 8-vrstvé překližky o tloušťce 12 mm, potažená litou pěnou o hustotě 65-75 kg/m3 a tloušťce 40 mm.


Díky nastavení hloubky sedáku v rozsahu až 100 mm je křeslo velmi dobrou volbou pro osoby s vysokou a nízkou postavou. Snižujeme riziko necitlivosti nohou. Nastavení hloubky se spouští estetickým tlačítkem,
Sedák je vyplněn litou pěnou o hustotě 55 až 60 kg/m3 a tloušťce 59 mm. Poskytuje mimořádnou odolnost a přiměřenou elasticitu, což se promítá do vysokého komfortu používání.


4D područky (symbol výrobce je R37) jsou ideální pro lidi, kteří často pracují u počítačové klávesnice. Područky umožňují otáčení podložky o 360 stupňů a přední / zadní nastavení v rozsahu 40 mm. Kromě toho lze područky zvednout nebo snížit až o 110 mm a oddálit nebo přiblížit od sedadla o 80 mm.
Područky jsou vyrobeny z plastu. Rukojeť je práškově lakovaná černou barvou, zatímco horní plocha je vyrobena z polyuretanu a také barvena na černo.


Sedák je vybaven mechanismem Epron Syncron Plus (ESP-ST), který je základem ergonomické židle. Mechanismus nabízí vysoký komfort sezení a řadu nastavení, které si uživatel může individuálně přizpůsobit svým potřebám:

    -Dynamic Siting je funkce volného houpání o 22 stupňů, která je synchronizována s pohybem sedadla (11 stupňů). Opěradlo kopíruje pohyb zad uživatele a poskytuje mu dostatečnou oporu při práci.

    -Síla opěrného odporu se nastavuje snadno dostupnou klikou na pravé straně židle.

    -Anti-Shock je funkce, která zabraňuje nárazu opěradla do zad uživatele při uvolnění zámku.

    -Úhly sklonu sedáku a opěradla lze aretovat v 5 polohách, samozřejmě i ve standardní pracovní poloze.

    -Pneumatický zdvih s plynulým pohybem zvedání / spouštění sedadla. Výškové nastavení sedáku v rozsahu od 410 mm do 520 mm.


Opěrka hlavy, opěrák a sedák jsou čalouněny stejnou látkou - Step Melange v šedé barvě (STMG60004) Její odolnost proti oděru je až 100 000 cyklů. Je nehořlavá, má ekologické schválení (OekoTexm Eco Label)
Křeslo v této látce je vždy ihned k dispozici na našem skladě. Více látek a barev, kterými lze křeslo pokrýt, najdete ZDE!


Pětihvězdičkový podstavec o průměru 760 mm, vyrobený z odolného plastu (polyamid) v černé barvě, vybavený pěti samobrzdnými kolečky pro tvrdé povrchy o průměru 65 mm.Na křeslo se vztahuje 5 letá záruční doba výrobce, která je poskytována v systému door to door pro Vaše maximální pohodlí,
Křeslo je skladem a připravena k expedici do 24h po potvrzení objednávky,
Křeslo Vám bude vždy doručeno ZDARMA na uvedenou adresu,
DŮLEŽITÉ: V případě, že daný produkt nesplňuje Vaše očekávání, máte právo na vrácení zboží do 14 dnů od doručení


             


Rozměry:


Ceník

Kancelářské křeslo Xenium Duo-Back 19889 Kč

Prezentace 360

Máte dotaz? Zavolejte nám +420 775 477 688
Infolinka v provozu dnes od: Zavřeno
Kancelářské křeslo Xilium Mesh White
Kancelářské křeslo Xilium Black
Kancelářské křeslo Xenium Duo-Back HRUA
Kancelářská židle Coco BS HD
Kancelářská židle So One UPH HB
Kancelářská židle Ergohuman Plus Elite BS KMD30
Kancelářská židle Accis Pro 150SFL typ B světle šedá - expedice 1-3 dny
Kancelářská židle Ioo BS KMD31
Kancelářské křeslo Veris Net 111SFL - expedice do 48 hodin
© Všechna práva vyhrazena 2003-2021. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top