Chat with us, powered by LiveChat

Hledáte ergonomickou kancelářskou židli šitou na míru vašim potřebám? Seznamte se s inovativními křesly Futura, která kombinují moderní design a rozsáhlé funkce ovlivňující kvalitu práce  - vč. synchronní mechaniky, nastavitelné výšky zádového a bederního profilu (křesla doporučená pro vysoké uživatele nad 190 cm), nastavení výšky a hloubky sedáku a mnoho dalších funkcí, které jsou uvedeny v popisech produktů.


Vyberte si verzi pro sebe:


Futura 3S Plus - sedák čalouněný vybranou látkou z široké škály potahových materiálů. Opěradlo je potaženo vzdušnou a odolnou síťovinou. Verze bez opěrky hlavy s chromovanou základnou.


Futura 4S Plus - sedák čalouněný vybranou látkou z široké škály potahových materiálů. Opěradlo a hlavová opěrka jsou pokryty vzdušnou a odolnou síťovinou, chromovaným podstavcem a praktickým ramínkem na šaty umístěným v zadní části opěradla.


Futura Mesh - sedák, opěradlo a opěrka hlavy čalouněné odolnou síťovinou. Nastavitelné loketní opěrky z hlediska výšky a délky. Černá základna křesla. Praktický věšák na šaty umístěný na zadní straně opěradla.

Kancelářské křeslo Futura Mesh
5900 Kč
Barvy: Černá
Materiál: Síťovina (Mesh)
Odeslání: 2-5 dnů

Křeslo Futura je celočalouněné černou síťovinou. Vybaveno nastavitelnou opěrkou hlavy, opěradlem, sedákem a loketními opěrkami. Rám a základna jsou vyrobeny z odolného černého plastu.


Kancelářské křeslo Futura 4S Plus
7456 - 8047 Kč
Barvy: 104 typů tkanin
Materiál: Síťovina + tkanina
Odeslání: 2-3 dny

Nová verze známého křesla Futura 4S. Vyrobeno z kvalitnějších materiálů a také vybaveno nastavitelnou výškou opěradla a 3D opěrkou hlavy. Křeslo má perfektní opěradlo a profil sedáku. 


Kancelářské křeslo Futura 3S Plus
6920 - 7510 Kč
Barvy: 104 typů tkanin
Materiál: Síťovina + tkanina
Odeslání: 3-4 týdnů

Ergonomické kancelářské křeslo ve vylepšené verzi Plus. Tento nový model má kromě výhod svého předchůdce také schopnost nastavit výšku opěradla.


© Všechna práva vyhrazena 2003-2023. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top