Chat with us, powered by LiveChat

Druhá generace kancelářských křesel Ergohuman představuje nový pohled na ergonomii a kancelářskou práci.

Proč si vybrat křeslo Ergohuman 2?

Kancelářská křesla Ergohuman 2 jsou navržena tak, aby poskytovala maximální pohodlí a oporu pro vaše tělo. Díky použití nejnovějších technologií pomáhají tyto židle snižovat tlak na páteř a minimalizovat bolesti zad, což následně přispívá k produktivitě a pohodlí při práci.

Jaké jsou hlavní vlastnosti křesla Ergohuman 2?
Nová generace židlí Ergohuman 2 bude k dispozici až ve třech různých edicích, což vám umožní přizpůsobit inovativní funkce vašim individuálním potřebám. Nově lze tento model vybavit integrovanou nožní opěrkou, loketní opěrky jsou nastavitelné v pěti osách. Nově lze opěradlo nastavit až v šesti výškových polohách. Tuhost zádové části je nastavovaná pomocí inovativní technologie s použitím skelného vlákna. Častým problémem je to, že opěradlo je daleko od zad uživatele, proto nová druhá generace nabízí možnost natstavení náklonu opěradla směrem k uživateli. 

Je křeslo Ergohuman 2 vhodné pro vysoké uživatele?

Ano, stejně jako tomu bylo u předchozího modelu, tak Ergohuman 2 je vhodný i pro vysoké osoby. Díky nastavení hloubky sedáku a výšky opěradla dosáhnete ideálního nastavení i pro uživatele atakující výšku dvou metrů. Navíc potěší možnost zátěže až 150 kg váhy. 

Je moderní futuristický design vhodný do každé kanceláře?

My věříme, že ano! Proto jsem pro vás připravili několik barevných variant, které u předchozí verze chyběly. Navíc jsme tak jediným výrobcem, který nabízí tak širokou škálu barev a dostupných modelů. 

Výjimečný desing a funkčnost kancelářské křesla odpovídající potřebám práce ve 21. století.

Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Elite GS Black
16078 Kč
Barvy: Rám: světle šedý, síťovina: černá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 24h

Nová generace ikonických židlí Ergohuman! Nabízený model má šedý rám a černou síťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sezení a pohodlí. Prozkoumejte všechny jeho funkce!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Elite GS Green
16078 Kč
Barvy: Rám: světle šedý, síťovina: zelená
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 2-3 dny

Nová generace ikonických židlí Ergohuman! Nabízený model má šedý rám a zelenou síťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sezení a pohodlí. Prozkoumejte všechny jeho funkce!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Luxury BS Grey
19495 Kč
Barvy: Rám: černá, síťovina: šedá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 24h

Křeslo Ergohuman 2 Luxury BS Grey má pokročilou ergonomii a inovativní funkci bezdrátového ovládání. Nabízený model má černý rám a je čalouněný šedou síťovinou. Přesvědčte se o kvalitě křesla Ergohuman 2 Luxury sami!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Luxury GS Black
19793 Kč 17815 Kč
Barvy: Rám: světle šedá, síťovina: černá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 24h

Křeslo Ergohuman 2 Luxury GS Black má pokročilou ergonomii a inovativní funkci bezdrátového ovládání. Nabízený model má šedý rám a je čalouněný černou síťovinou. Přesvědčte se o kvalitě křesla Ergohuman 2 Luxury sami!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Luxury GS Grey
19793 Kč
Barvy: Rám: světle šedá, síťovina: šedá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 24h

Křeslo Ergohuman 2 Luxury GS Grey má pokročilou ergonomii a inovativní funkci bezdrátového ovládání. Nabízený model má šedý rám a je čalouněný šedou síťovinou. Přesvědčte se o kvalitě křesla Ergohuman 2 Luxury sami!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Basic BS Black
14590 Kč
Barvy: Síťovina: černá, konstrukce: černá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 2-3 dny

Ergohuman 2 Basic BS Black od značky Grospol je vylepšenou verzí předchozí generace křesel Ergohuman Basic a zároveň ekvivalentem pokročilých modelů Ergohuman 2 Elite a Ergohuman 2 Luxury za dostupnější cenu. Křeslo s celou řadou ergonomických funkcí!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Elite BS Black
15810 Kč
Barvy: Rám: černý, síťovina: černá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 2-3 dny

Nová generace ikonických židlí Ergohuman! Nabízený model má černý rám a černou síťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sezení a pohodlí. Prozkoumejte všechny jeho funkce!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Elite BS Grey
15810 Kč
Barvy: Rám: černý, síťovina: šedá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 2-3 dny

Nová generace ikonických židlí Ergohuman! Nabízený model má černý rám a šedou síťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sezení a pohodlí. Prozkoumejte všechny jeho funkce!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Elite GS Grey
16078 Kč
Barvy: Rám: světle šedý, síťovina: šedá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 2-5 dnů

Nová generace ikonických židlí Ergohuman! Nabízený model má šedý rám a šedou síťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sezení a pohodlí. Prozkoumejte všechny jeho funkce!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Elite GS Pink
16078 Kč
Barvy: Rám: světle šedý, síťovina: růžová
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 24h

Nová generace ikonických židlí Ergohuman! Nabízený model má šedý rám a růžovou síťovinu. Ergohuman Elite 2 je zárukou zdravého sezení a pohodlí. Prozkoumejte všechny jeho funkce!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Luxury BS Black
19495 Kč
Barvy: Rám: černá, síťovina: černá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 24h

Křeslo Ergohuman 2 Luxury BS Black má pokročilou ergonomii a inovativní funkci bezdrátového ovládání. Nabízený model má černý rám a je čalouněný černou síťovinou. Přesvědčte se o kvalitě křesla Ergohuman 2 Luxury sami!


Kancelářské křeslo Ergohuman 2 Basic GS Grey
13393 Kč
Barvy: Síťovina: šedá, konstrukce: šedá
Materiál: Inovativní síťovina
Odeslání: 2-3 dny

Ergohuman 2 Basic GS Grey od značky Grospol je vylepšenou verzí předchozí generace křesel Ergohuman Basic a zároveň ekvivalentem pokročilých modelů Ergohuman 2 Elite a Ergohuman 2 Luxury za dostupnější cenu. Křeslo s celou řadou ergonomických funkcí!


© Všechna práva vyhrazena 2003-2023. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top