Chat with us, powered by LiveChat
VÝPRODEJ ZAHRADNÍHO NÁBYTKU🌿✨
Zbývá:
Sleva na vybrané kousky. Více informací >> ZDE <<
phone ico  +420 775 477 688 Infolinka v provozu dnes od: Zavřeno
Jak nakupovat?

1. U každého produktu máte dvě možnosti - Objednat nebo Zeptat se. Doporučujeme Vám využít jednu či druhou možnost - při položení dotazu si produkt neobjednáváte a tudíž tento dotaz Vás nijak nezavazuje k nákupu.

2. Během 15 minut Vás budeme kontaktovat, abychom Vás informovali o průběhu objednávky a abychom mohli přijmout Vaši objednávku a případně ji dokončit, pokud bude vše dle Vašich představ. 

3. Během telefonického rozhovoru s pracovníky našeho zákaznického centra můžete změnit způsob platby. Všechny způsoby platby jsou ZABEZPEČENÉ.

4. Pro zákazníky, kteří jsou již rozhodnutí k nákupu a vybrali si to, co potřebují, máme zde možnost okamžité objednávky "Objednat", kde můžete snadno vybrat způsob dopravy i platby. Lze také vyplnit fakturační údaje. Jsme plátci DPH.

5. Společně vybereme datum doručení, které Vám bude vyhovovat. Doprava je vždy ZDARMA.

6. Každý zákazník má právo na odstoupení od smlouvy o nákupu v našem eshopu do 14 dnů od obdržení zásilky, a to bez udání důvodu. V případě, že se tak rozhodnete, kontaktujte nás a my pro Vás zařídíme svoz objednávky a zaplatíme za něj. 

7. Objednávku můžete zadat také telefonicky na číslech +420 775 477 688 nebo +420 775 477 661. V případě, že chcete objednat emailem, napište nám na objednavky@ezidle.cz 

8. Veškeré obchodní podmínky a podmínky zpracování obchodních údajů naleznete zde po kliknutí 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

© Všechna práva vyhrazena 2003-2024. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top