Židle NEXT za skvělou cenu!
využijte naši akci týdne!

Kancelářský nábytek k odeslání do 48h

(3)Regál Seaford 2 Black 77 x 114 cm
2249 Kč
Barvy: černá
Materiál: police z melaminu, kov
Odeslání: 24-48h

Asymetrická volně stojící regálová knihovna s policemi, rozměry: 77 x 114 cm. Díky své minimalistické podobě se dokonale hodí do interiérů uspořádaných ve skandinávském, industriálním a podkrovním stylu. 


Psací stůl Typhoon - skleněný
4279 Kč
Barvy: černá
Materiál: kov, sklo
Odeslání: 24-48h

Moderní a elegantní stůl se skleněnou deskou. Matná černá deska, černý rám.


Věšák Space
1809 Kč
Barvy: Bílá, šedá
Materiál: Kov, plast
Odeslání: 24-48h

Kovový, pevný věšák na šaty v moderní stylu. Je k dispozici ve třech barvách - klasická bílá nebo černá a hliník - světle šedá, matná. Plní svou funkci v chodbě, kanceláři nebo čekárně. Díky své univerzálnosti se hodí do každé místnosti. 


Internetový obchod eZidle.cz, to nejsou jen židle a křesla. Máme pro Vás rovněž širokou nabídku kancelářského nábytku známých značek jako Svenbox nebo Nowy Styl. Nabízíme stoly s různými tvary desek, na dřevěných či kovových nohách. Vybírat můžete dále z regálů, skříní, kontejnerů nebo skříněk na dokumenty. Kancelářský nábytek nabízíme v několika barevných provedeních. Produkty mají unifikované rozměry, tak aby se daly snadno kombinovat. Výška stolu odpovídá rozměrům kontejnerů nebo skříněk pro umístění pod stůl. Doručení je vždy zdarma a u produktů skladem většinou do 24 hodin!

čtěte více...
© Všechna práva vyhrazena 2003-2019. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688