Kovový nábytek - záruka bezpečného skladování
#kancelář

Kovový nábytek se stal součástí společných šaten, kanceláři a společenských prostor. Nejčastěji jej najdeme ve fitness šatnách, u bazénu nebo v práci. Na výběr jsou skříňky na oblečení, notebooky a dokumenty. Každý z produktů je určen k bezpečnému uložení věcí, které jsou pro nás důležité, bez ohledu na to, zda se jedná o svrchní oděvy nebo firemní dokumenty.


Kovový nábytek ve společenských prostorech

Žádné společné prostory, tak jako žádná společnost se v dnešní době neobejdou bez šatny pro své návštěvníky nebo zaměstnance. Kovové šatní skříně se osvědčí tam, kde se počítá každý ušetřený metr prostoru, například ve školách, šatnách zaměstnanců a fitness klubech. Nejčastěji jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plechu, díky kterému jsou velice odolné. Nábytek značky Malow má také dveře navržené ve tvaru písmene „L“, takže se do jednoho modulu vejdou dvě samostatné komory. Dveře s perforací jsou navíc namontovány na vnitřních pantech, které z venčí nejsou vidět. Perforace zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu uvnitř skříňky. Oblečení, boty a jakékoliv další věci, které zůstanou uvnitř nábytku, jsou řádně zajištěny. Kovové šatní skříňky se uzavírají cylindrickým zámkem. Takže si můžeme být jisti, že Vaše oblečení a osobní věci jsou na správném místě.Kartotékové skříňky - ideální pro firemní archivy

Každá kancelář produkuje mnoho dokumentů, takže je důležité, aby jste je měli kam uložit se snadným přístupem a zároveň, aby dokumenty byly v bezpečí. Užitečné jsou kartotéky, jejichž úkolem je ukládat důvěrné a soukromé dokumenty, složky, pořadače a soubory. Některé skříňky obdržely odpovídající certifikáty potvrzující jejich vysokou účinnost z hlediska bezpečnosti. Ty, které mají certifikát IMP, se doporučují tam, kde je vyžadována doložka o zachování důvěrnosti. Existují tři třídy výše uvedené certifikace:

  • A - dokumenty s názvem „důvěrné“,
  • B - dokumenty s názvem „tajné”,
  • C - dokumenty s názvem „přísně tajné”,.

S certifikátem IMP pracujeme spíše v případě trezorů. Ostatní kartotéky splňují požadavky na skladování dokumentů v souladu s aktuálním nařízením GDPR. Kovové skříně jsou proto v kanceláři nepostradatelným vybavením. Umožní Vám ve společný prostorech zajistit bezpečné uložení dokumentů díky zámku. A znovu se vrátíme k sortimentu značky Malow. Kartotékové skříně tohoto výrobce mají zásuvky s ochranou proti vypadnutí z pojezdu. Zásuvky jsou položeny na teleskopických pojezdech s dvojitým výsuvem. Výrobce se také postaral o možnost označení zásuvek. Díky tomu je práce jednodušší a šetří Váš čas.

Notebooky - informace, které je nutno chránit

Na závěr stojí za zmínku skříňky pro notebooky a tablety. Ano, ano, existují i ​​takové skříňky. Přenosné počítače jsou poměrně drahé vybavení, takže by měly být při odchodu zaměstnanců nebo školáků řádně zabezpečeny. Uchovávají se ve speciálních uzamykatelných skříních a tím jsou chráněny před poškozením, zničením nebo krádeží. Takový nábytek je vybaven zařízením pro nabíjení baterií nebo také bez něj. Uvnitř skříňky je namontována lišta s elektrickými zásuvkami pro připojení nabíječek. Jedná se o estetiku a funkčnost v jednom. 


Kovový nábytek je vybaven zámky, výstražnými systémy a dalšími mechanismy, které zajišťují bezpečné uložení předmětů uvnitř. Vícenásobná řešení ochrany nejsou na první pohled viditelná, možná kromě zámků, ale úspěšně plní svoji roli. 

Kovová skřínka SUM W 40
2999 Kč
Barvy: 16 variant
Materiál: Ocelový plech: 0,5 mm
Odeslání: 2-6 dní

Kovové skříňky do sociálního zázemí, široké 40 cm (jeden modul). Jsou k dispozici v 16 barvách a 3 modulárních verzích.


Kovová skřínka s nožkama SUM W 40
3099 - 7619 Kč
Barvy: 16 variant
Materiál: Ocelový plech: 0,5 mm
Odeslání: 2-6 dní

Kovová skříňka s nohami z ocelového plechu. Ideální skříňka do sociálního zázemí. Skříně široké 40 cm (jeden modul) jsou k dispozici ve 3 modulárních verzích a v široké škále 16 barev.


Kovová skřínka s nožkama SUL W 30
4469 Kč
Barvy: 16 variant
Materiál: Ocelový plech: 0,5 mm
Odeslání: 2-6 dní

Kovová skříňka s nohami z ocelového plechu. Šíře 30 cm. Ideální skříňka do sociálního zázemí. Skříňka je k dispozici ve 4 modulárních verzích a v široké škále 16 barev.


Kartotéková skříň SZK 301/5
9549 Kč
Barvy: Na výběr 16 barev
Materiál: Plech: 0,8 do 1,5 mm
Odeslání: 2-6 dní

Kartotéková skříňka na zavěšení dokumentů ve formátu A4. K dispozici ve 4 verzích, od 2 až do 5 zásuvek v jednom sloupci. Vyrobeno z ocelového plechu. Na výběr ze 16 barev z palety RAL.


Kartotéková skříň SZK 03
10439 Kč
Barvy: Na výběr 16 barev
Materiál: Plech: 0,8 do 1,5 mm
Odeslání: 2-6 dní

Registrační skříňky na zavěšení dokumentů ve formátu A6. K dispozici ve 3 verzích, od 4 až do 8 zásuvek v jednom sloupci. Vyrobeno z ocelového plechu. Na výběr ze 16 barev z palety RAL.


Kartotéková skříň SKB - šanony
18739 Kč
Barvy: Na výběr 16 barev
Materiál: Ocelová plech
Odeslání: 2-6 dní

Skříňka na šanony a závěsné pořadače. Vyrobena z ocelového plechu. K dispozici ve 3 verzích a 16 barvách. Splňuje požadavky GDPR.


Kovová skříňka SUL W 30
4289 Kč
Barvy: 16 variant
Materiál: Ocelový plech: 0,5 mm
Odeslání: 2-6 dní

Kovová skříňka ve tvaru písmene L je ideálním nábytkem pro malé společenské místnosti se sociálním zázemím. Šířka modulu je 30 cm, v jednom modulu jsou dvě komory na oblečení. Na výběr je 16 barev z palety RAL a 4 velikosti.


Skříň na laptopy SZNL 4110
14169 Kč
Barvy: 16 variant
Materiál: Ocelový plech
Odeslání: 2-6 dní

Skříňky na ochranu notebooků a tabletů. Lze uložit až 10 zařízení. K dispozici je verze s elektrickou instalací pro nabíjení elektroniky. Práškově lakovaná skříňka v 1 ze 16 barev.


© Všechna práva vyhrazena 2003-2019. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top