Chat with us, powered by LiveChat
phone ico  +420 775 477 688 Infolinka v provozu dnes od: 8:00 - 15:30

Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 King černo-červené

5581 Kč   7448 Kč
Cena bez DPH: 4613 Kč
Odeslání za 10-15 dnů
300 000 customers Více než 400 000
spokojených
klientů
Doručení vždy zdarma s možností
vrácení
Konkurenční ceny. Množstevní slevy dohodou.

Funkce a vlastnosti

 • Staňte se králem her - vyberte si stylové herní křeslo Diablo ze série X-Horn King a dbejte tak o své zdraví a pohodlí.
 • Charakteristické rohy na opěrce hlavy jsou jedním z prvků, které odlišují toto křeslo od ostatních modelů na trhu. Celé sedadlo a opěradlo je vyrobené z měkké ekologické kůže HDS™, která zajišťuje pohodlí i při dlouhém sezení po dobu hraní.
 • Křeslo King je určené pro hráče s výškou od 175 cm do 205 cm.

                                                                                                                     

 • Křesla ze série X-Horn byla obohacena o další vrstvu pružné HR pěny. To znamená, že budete mít ještě více pohodlí v průběhu hraní, při studiu nebo práci u stolu.
 • Profilovaný sedák křesla je široký a nyní ještě pohodlnější díky HR pěně.


 • Při tvorbě křesla X-Horn se přihlíželo nejen k originálnímu designu, ale i na ergonomii a funkčnost. Díky úpravám v podobě 3D loketních opěrek, doplňkových prvků v podobě opěrky hlavy nebo nastavitelné bederní opěrky vám herní křeslo X-Horn umožní vyhnout se nepříjemnostem, jako je bolest zad, hlavy či krku.


 • Charakteristická opěrka hlavy a ergonomická bederní opěrka jsou vyplněny pružnou Memory pěnou, díky které se tyto prvky vždy vrátí do původní podoby.

 • Nastavitelné loketní opěrky 3D ARMTECH™ HYBRID SOFTTOUCH se vyznačují třemi úrovněmi nastavení: nahoru-dolů, dopředu-dozadu a vlevo-vpravo. Měkká podložka loketní opěrky zajišťuje pohodlí při užívání.


 • Křeslo je vybaveno mechanismem Tilttech™, který zajišťuje možnost příjemného houpání s aretací ve zvoleném úhlu sklonu.

  • Široká pětiramenná základna zajišťuje stabilní používání a měkká gumová kolečka PFC™ 360 dokonale chrání podlahu před případným poškrábáním.

 •       Rozměry:                                       

 • Na produkt se vztahuje 2-letá záruční doba výrobce.
 • Zboží vám bude doručeno ZDARMA na vaši adresu v rámci ČR.
 • DŮLEŽITÉ: V případě, že daný produkt nesplňuje Vaše očekávání, máte právo na jeho vrácení do 14 dnů od doručení.


    


Ceník

Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 King černo-červené 5581 Kč

Prezentace 360


Video

Videoprezentace produktu Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 King černo-červené - Diablo Chairs <p><b>Staňte se králem her - vyberte si stylové herní křeslo Diablo ze série X-Horn a dbejte o své zdraví a pohodlí. </b>Charakteristické rohy na opěrce hlavy jsou jen jedním z prvků, které odlišují toto křeslo od ostatních modelů na trhu. Celé sedadlo a opěradlo jsou vyrobené z měkké ekologické kůže&nbsp;HDS™, která zajišťuje pohodlí i při dlouhém sezení v průběhu hraní.</p> 2023-04-21 https://www.ezidle.cz/images/product/x-horn-king-1
Máte dotaz? Zavolejte nám +420 775 477 688
Infolinka v provozu dnes od: 8:00 - 15:30

Produkty ze série

Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: černo-bílé
6826 Kč
Barvy: Černo-bílá
Materiál: Eko-kůže HDS™
Odeslání: 10-15 dnů

Vstupte do herního světa s jedinečným stylem! Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 je model, který spojuje funkčnost a originální design, přitahující pozornost. Charakteristické rohy na opěrce hlavy jsou jedním z prvků, které toto křeslo odlišují od ostatních modelů na trhu. Celé sedadlo a opěradlo jsou vyrobeny z ekologické kůže HDS™, která zajišťuje pohodlí v průběhu dlouhého hraní.


Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: černo-červené
6939 Kč
Barvy: Černo-červená
Materiál: Eko-kůže HDS™
Odeslání: 5-7 týdnů

Nespokojte se s málem! Pořiďte si herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 a získejte nejen pohodlí, ale také originální design, který zaujme každého. Díky tomuto křeslu se stanete skutečným herním králem. Charakteristické rohy na opěrce hlavy jsou jedním z prvků, které toto křeslo odlišují od ostatních modelů na trhu.


Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: bílo-černé
5581 Kč
6825 Kč
Barvy: bílo-černá
Materiál: Eko-kůže HDS™
Odeslání: 10-15 dnů

Křeslo Diablo X-Horn 2.0 bylo navrženo tak, aby poskytovalo maximální oporu pro záda, krk a ramena. Díky tomu můžete hrát dlouhé hodiny v maximálním pohodlí. Křeslo má nastavitelné loketní opěrky a výšku sedáku, což umožňuje přizpůsobit jej potřebám každého uživatele.


Herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 Normal: černo-modré
6826 Kč
Barvy: Černo-modrá
Materiál: Eko-kůže HDS™
Odeslání: 10-15 dnů

Moderní herní křeslo Diablo X-Horn 2.0 v kontrastní černo-modré kombinaci. Už žádné nepohodlné sezení u počítače. Vyberte si ergonomické herní křeslo Diablo a staňte se králem her!


Podobné produkty

Herní židle G-Racer 2
2415 Kč
Barvy: 3 varianty
Materiál: eko-kůže
Odeslání: 2-3 dny

Herní židle pro hráče, dostupná ve třech nejmódnějších barvách: černá - modrá, černá - šedá, černá - červená. Rychlé dodání. Doprava zdarma! 


Nejprodávanější
Herní židle G-Racer Basic
2415 Kč
Barvy: modrá, červená, šedá
Materiál: eko-kůže
Odeslání: 2-3 dny

Herní židle pro hráče, dostupné ve třech nejmódnějších barvách: černá - modrá, černá - šedá, černá - červená. Rychlé dodání. Doprava zdarma! 


Herní křeslo Xilium G Blue Edition
16578 Kč
Barvy: Černá - BN8033, modrá - BN6006
Materiál: Bondai BN8033, Bondai BN6006
Odeslání: 5-6 týdnů

Herní křeslo Xilium G Blue Edition od Nowy Styl je odpovědí na všechny potřeby hráčů. Je vybaveno inovativními funkcemi, díky kterým je na trhu herních židlí unikátní.


Herní křeslo Xilium G Red Edition
16578 Kč
Barvy: Černá - SM01, červená - SM12
Materiál: Semper - SM01, Semper - SM12
Odeslání: 5-6 týdnů

Herní křeslo Xilium G Red Edition od Nowy Styl je odpovědí na všechny potřeby hráčů. Je vybaveno inovativními funkcemi, díky kterým je na trhu herních židlí unikátní.


© Všechna práva vyhrazena 2003-2024. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top