Chat with us, powered by LiveChatHerní křeslo Xilium G Red Edition
20989 Kč 16199 Kč
Barvy: Černá - SM01, červená - SM12
Materiál: Semper - SM01, Semper - SM12
Odeslání: 2-4 týdny

Herní křeslo Xilium G Red Edition od Nowy Styl je odpovědí na všechny potřeby hráčů. Je vybaveno inovativními funkcemi, díky kterým je na trhu herních židlí unikátní.


Herní židle G-Racer Basic
2379 Kč
Barvy: modrá, červená, šedá
Materiál: eko-kůže
Odeslání: 2-3 dny

Herní židle pro hráče, dostupné ve třech nejmódnějších barvách: černá - modrá, černá - šedá, černá - červená. Rychlé dodání. Doprava zdarma! 


Herní židle Ergohuman G-Racer Blue
16499 Kč
Barvy: modro - bílá
Materiál: Mikrovlákno
Odeslání: 2-3 dny

Židle Ergohuman G-Racer vytvořena pro HRÁČE. Inovativní, moderní, ergonomická herní židle vytvořena pro fanoušky her. Poskytne plnou oporu celé páteři, pažím a ramenům - úhel sklonu loketních opěr a nohou je nastavitelný. 


Kancelářská židle Pofit G-Racer Red
15139 Kč
Barvy: červená
Materiál: síťovina Mesh
Odeslání: 2-3 dny

Herní židle série Pofit G-Race RED. Vyspělá technologie bionické konstrukce, vybavená ergonomickými funkcemi, umožňuje plnou podporu páteře. K tomu lze nastavit úhel sklonu loketních opěrek a integrovaná opěrka nohou.


Herní židle G-Racer 2
2499 Kč
Barvy: 3 varianty
Materiál: eko-kůže
Odeslání: 2-3 dny

Herní židle pro hráče, dostupná ve třech nejmódnějších barvách: černá - modrá, černá - šedá, černá - červená. Rychlé dodání. Doprava zdarma! 


Herní křeslo Xilium G Blue Edition
20989 Kč 16199 Kč
Barvy: Černá - BN8033, modrá - BN6006
Materiál: Bondai BN8033, Bondai BN6006
Odeslání: 2-4 týdny

Herní křeslo Xilium G Blue Edition od Nowy Styl je odpovědí na všechny potřeby hráčů. Je vybaveno inovativními funkcemi, díky kterým je na trhu herních židlí unikátní.


Kancelářská židle Pofit G-Racer Blue
15139 Kč
Barvy: modrá
Materiál: síťovina Mesh
Odeslání: 10-15 dní

Herní židle série Pofit-G-Race Blue. Vyspělá technologie bionické konstrukce, vybavená ergonomickými funkcemi, umožňuje plnou podporu páteře. K tomu lze nastavit úhel sklonu loketních opěrek a integrovaná opěrka nohou.


Herní židle G-Racer 4U
4099 Kč
Barvy: bílá, šedá, zelená, červená
Materiál: eko-kůže
Odeslání: 2-3 dny

Herní židle G-Racer je židle vytvořena pro skutečné hráče! Dokonale profilované opěradlo a sedák. Nastavitelné područky. Super mechanismus! Rychlé dodání! Doprava zdarma.


Kancelářské křeslo Pofit G-Racer Silver
15139 Kč
Barvy: střibrná
Materiál: síťovina Mesh
Odeslání: 2-6 dní

Herní křeslo série Pofit SILVER. Vyspělá technologie bionické konstrukce, vybavená ergonomickými funkcemi, umožňuje plnou podporu páteře. K tomu lze nastavit úhel sklonu loketních opěrek a integrovaná opěrka nohou.


Herní židle Ergohuman G-Racer Black
16499 Kč
Barvy: černo - bílá
Materiál: Mikrovlákno
Odeslání: 2-3 dny

Židle Ergohuman G-Racer vytvořena pro HRÁČE. Inovativní, moderní, ergonomická herní židle vytvořena pro fanoušky her. Poskytne plnou oporu celé páteři, pažím a ramenům - úhel sklonu loketních opěr a nohou je nastavitelný. 


Sestava 1 Ergohuman
17219 - 19199 Kč
Barvy: 4 varianty
Materiál: síťovina Mesh, potahy, kůže
Odeslání: 2-3 dny

Ergonomické, ikonické křeslo + stoleček na notebook 


Sestava 1 ioo
16119 Kč
Barvy: 9 variant
Materiál: síťovina Mesh, potahy
Odeslání: 2-3 dny

Kancelářská židle + stoleček pro notebook, 9 barevných variant


Sestava 2 Ergohuman
18899 - 20879 Kč
Barvy: 3 varianty
Materiál: síťovina Mesh, potahy, kůže
Odeslání: 2-3 dny

Ergonomické křeslo ergohuman + stoleček na notebook + nožní opěrka


Sestava 2 Ioo
17789 Kč
Barvy: síťovina Mesh, potahy
Materiál: 9 typů
Odeslání: 2-3 dny

Ergonomické křeslo + stoleček na notebook + nožní opěrka 


Pohodlí a komfort jsou pro kvalitu hraní velmi důležité. Proto jsou herní křesla stále oblíbenější. Mají uzpůsobený tvar tak, aby kopírovala přirozenou siluetu postavy. Kvalitní herní židle vám umožní strávit mnoho hodin u počítače, aniž byste pocítili bolesti zad nebo známky únavy. Herní židle je ergonomická, proto ji jistě ocení každý uživatel. Potvrzují to jak názory profesionálních hráčů, tak i amatérů a nadšenců digitální zábavy.

Herní židle mají spoustu komponentů, které umožní jejich pohodlné užívání. Kromě vyprofilovaného opěráku disponují také komfortními, ergonomickými područkami, opěrkou hlavy s polštářkem, který lze posunout do oblasti zad nebo hlavy. Výhodou je také široká škála regulace jednotlivých komponentů.

Charakteristická je kvalita zpracování. Všechny díly jsou velmi odolné, vzájemně sladěné a na jejich výrobu jsou použity kvalitní materiály od konstrukce rámu, přes výplň až po čalounění. I levné herní židle se vyznačují kvalitou zpracování a působí skvělým dojmem. Rovněž mají typický design. Většina kancelářských židlí totiž patří, co se týká vzhledu, k těm nudnějším. Naopak herní židle jsou stylovější, jelikož jsou inspirovány vzhledem závodních automobilových sedaček. Dravý charakter těchto modelů je efektní a moderní. Díky různým barvám je velmi snadné vybrat židli tak, aby se hodila do vašeho interiéru. Typicky kožené čalounění bude vždy působit velmi elegantně a exkluzivně.

Přestože je herní křeslo navrženo přímo pro hráče, dobře poslouží i pro každodenní užívání. Díky své ergonomii je vhodnou volbou také pro lidi, kteří píší, programují nebo jen brouzdají na internetu. Je natolik univerzální, že jej využije každý uživatel počítače.

Důležitou informací je to, že herní židle nemusí být vůbec drahá. V dnešní době se již jedná o poměrně levný kus nábytku, finančně dostupný model si tak může vybrat opravdu každý. Cena spousty židlí zpravidla nepřevyšuje 8 000 Kč, pořídit se však dá i pohodlné křeslo do 3 000 Kč. Židle, které nabízí náš internetový obchod jsou osvědčené. Sortiment se vyznačuje nejen atraktivními cenami, ale také vysokou kvalitou a ergonomií. Navíc se pyšní moderním a originálním designem. Doporučujeme vám proto prohlédnout si náš katalog a vybrat si ideální křeslo, které bude vašim potřebám vyhovovat nejlépe.

Naše křesla, určená pro hraní počítačových her, vám jistě skvěle poslouží. Klientům nabízíme osvědčené, vzhledově zajímavé modely s výbornými technickými parametry a kvalitním materiálem. Zaručují vysoký komfort při jejich užívání. Ergonomické otočné křeslo je úlevou pro páteř. Hráči, který tráví sezením u monitoru spoustu času, zaručí pohodlí a příjemné strávené chvíle. Nejlepší herní křeslo vám umožní užít si hraní takovým způsobem, který vám klasická židle poskytnout nemůže. Bude nejen skvěle vypadat, ale také zajistí optimální podmínky pro každodenní hraní. V našem internetovém obchode se jednoznačně vyplatí nakoupit.

čtěte více...
© Všechna práva vyhrazena 2003-2023. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top