Stolní lampa Libro Nero
1619 Kč
Barvy: Černá
Materiál: Kov
Odeslání: 2-6 dní

Designérská a minimalistická stolní lampa. Navzdory své malé velikosti má mnoho funkcí, včetně stmívatelného světla a nastavení barvy světla. Je k dispozici v elegantní černé barvě.


Stolní lampa Elmo Tavolo
1219 Kč
Barvy: Elmo Tavolo Nero - černá; Elmo Tavolo Bianco - bílá
Materiál: Kov
Odeslání: 2-6 dní

Elegantní a minimalistický tvar, stolní lampa s nastavitelným úhlem světla. Je k dispozici ve dvou barvách: matná černá a perleťově bílá. Jedná se o vybavení pro kancelářské prostory a domácí kanceláře.


Stojací lampa Studio 140 cm
4439 Kč
Barvy: Černá, zlatá
Materiál: Nerezová ocel, hliník
Odeslání: 10-15 dní

Designová stojací lampa ve dvoubarevném provedení. Sférická kupole je podepřena stativem a celá konstrukce je v módním industriálním stylu.


Stojací lampa Tripod
3489 Kč
Barvy: Černá
Materiál: Tkanina, kov
Odeslání: 10-15 dní

Stojací lampa s válcovým stínidlem a kovovou základnou ve tvaru tří ramenného stativu. Celá konstrukce je v černé barvě. Nabízený model dokonale zapadá do klasického i moderního interiéru.


Stojací lampa Big Bow černá
4559 Kč
Barvy: Černá, chrom
Materiál: Len, kov
Odeslání: 24-48h

Moderní stojací lampa. Válcové stínítko je vyrobeno ze lnu a kovový rám je připevněn na kulatou mramorovou základnu. Univerzální barvy - klasická černá a chrom - umožňují množství možností uspořádání v interiérech Svítidlo je vybaveno spínačem intenzity světla.


Stojací lampa Harmony
2739 Kč
Barvy: Bílá
Materiál: Latex
Odeslání: 10-15 dní

Latexová stojací lampa s ozdobnými záhyby po celém povrchu. Tvar přesýpacích hodin je zajímavý a bílá barva poskytuje bílá barva se hodí do většiny interiérů.


© Všechna práva vyhrazena 2003-2021. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top