Chat with us, powered by LiveChat
Blíží se Den dětí!
Zbývá:
máme pro vás slevu 10% na vybrané produktyKřeslo "Ušák" hladké, manšestrové 2-5 dnů
5738 Kč
Barvy: Opěradlo a sedadlo: béžová a šedá, nohy: světlý ořech
Materiál: Ontario 2 a Ontario 15
Odeslání: 2-5 dní

Elegantní křeslo "Ušák" pro volný čas s klasickou povrchovou úpravou. Skvěle se bude hodit do interiérů inspirovaných klasickým, minimalistickým a scandi stylem. Je k dispozici pro rychlé odeslání ve dvou barev barevných variantách. Přesvědčte se sami.


Křeslo "Ušák" Chesterfield s taburetem
8749 - 9349 Kč
Barvy: látky: 71 druhů, nohy: 17 druhů
Materiál: 6 na výběr
Odeslání: 4-5 týdnů

Sada křesla "Ušák" s prošíváním Chesterfield a taburetu. Je to perfektní sada pro každého, kdo ocení pohodlí, eleganci a kvalitu. Taburet i křeslo jsou k dispozici v široké škále barev čalounění a moření. Dopřejte si maximální pohodlí!


Křeslo Chester
5528 Kč
Barvy: Béžová, tmavě šedá 
Materiál: Lira, dřevo
Odeslání: 10-15 dní

Křeslo známé jako tzv. ušák s vysokým opěradlem, širokým sedákem a pohodlnými područkami. Je k dispozici v pěti barvách čalounění a ve třech barvách nohou. Toto křeslo přímo vyzývá k odpočinku po náročném dni.


Křeslo "Ušák" hladké 2-5 dnů
7209 Kč
Barvy: Opěradlo a sedadlo: šedá a béžová; nohy: světlý ořech (6).
Materiál: Venus Velvet 2930 a Milton New 03
Odeslání: 2-5 dní

Elegantní křeslo "Ušák" pro volný čas s klasickou povrchovou úpravou. Maximální komfort zaručuje vysoké opěradlo a široké loketní opěrky. Model nemá žádné prošívání. Bude ideální pro interiéry obývacího pokoje inspirované minimalistickými, skandinávskými a moderními styly. Je k dispozici ve dvou barvách a s nohami v barvě světlého ořechu.


Křeslo "Ušák" hladké
6779 - 7849 Kč
Barvy: 71 druhů látek, 17 barev dřeva
Materiál: 7 na výběr
Odeslání: 4-5 týdnů

Klasické křeslo. Maximální komfort zaručuje vysoké opěradlo a široké loketní opěrky. Nabízený model nemá žádné prošívání. K dispozici v široké škále barevného provedení. Přesvědčte se, jak je pohodlné.


Křeslo Agustin
6720 Kč
Barvy: Šedá, béžová
Materiál: Odolný potah
Odeslání: 10-15 dní

Čalouněné křeslo příjemným potahem v šedé barvě. Funkce rozložení sedáku z hloubky 92 cm do 160 cm zajišťuje pohodlí při používání.


Křeslo "Ušák" hladké s taburetem
8229 - 9609 Kč
Barvy: 71 druhů tkanin, 15 druhů dřeva
Materiál: 6 na výběr
Odeslání: 4-5 týdnů

Sestava křesla "Ušák" a taburetu s hladkým povrchem bez prošívání. Je to perfektní sada pro každého, kdo ocení pohodlí, eleganci a kvalitu. Taburet i křeslo jsou k dispozici v široké škále barev čalounění a moření. Dopřejte si maximální pohodlí!


Křeslo "Ušák" hladké s taburetem 2-5 dnů
8789 Kč
Barvy: Šedá a béžová, nohy: světlý ořech
Materiál: Venus Velvet 2330 a Milton New 03
Odeslání: 2-5 dní

Set taburetu a křesla "Ušák" s hladkým povrchem bez prošívání. Je to perfektní sada pro každého, kdo ocení pohodlí, eleganci a kvalitu. Taburet i křeslo jsou k dispozici ve dvou barvách čalounění. Dopřejte si maximální pohodlí.


Křeslo Cotto
4462 Kč
Barvy: Béžová, světle šedá, tmavě šedá, modrá a hořčicová
Materiál: Příjemná na dotek, kaučukové dřevo
Odeslání: 10-15 dní

Křeslo "ušák" dostupné v pěti módních a tlumených barvách. Podstavec je vyroben z dřevěných nohou. Tento nábytek kombinuje tradici a modernost a je velmi pohodlný. Poskytne Vám přiměřený odpočinek po dlouhém dni.


Křeslo "Ušák" hladké, manšestrové s taburetem 2-5 dnů
6275 Kč
Barvy: Šedá a béžová, nohy: světlý ořech
Materiál: Ontario 2 a Ontario 15
Odeslání: 2-5 dní

Křeslo Ušák + taburet = pohodlí na nejvyšší úrovni! Sestava Ušák vám umožní blaženě relaxovat každý den v týdnu. Maximální odpočinek máte na dosah ruky!


Křeslo "Ušák" Chesterfield 2-5 dnů
8149 Kč
Barvy: Opěradlo a sedadlo: šedá a béžová; nohy: světlý ořech (6)
Materiál: Venus Velvet 2930 a Milton New 03
Odeslání: 2-5 dní

Klasická verze volnočasového křesla s ozdobným prošíváním na vnitřní straně opěradla. Je k dispozici ve dvou barevných provedeních a nohama v barvě světlého ořechu. Za pár dní může být u vás doma!Křeslo "Ušák" Chesterfield
7159 - 8879 Kč
Barvy: 71 druhů látky, 17 barev dřeva
Materiál: 6 druhů
Odeslání: 4-5 týdnů

Vynikající kvalita, mimořádný komfort, inovativní pěna, mnoho barevných variant. Verze Chesterfield s dekorativním opěradlem. Prohlédněte si naši nabídku!


Křeslo "Ušák" Chesterfield s taburetem 2-5 dnů
6654 Kč
Barvy: Šedá a béžová, nohy: světlý ořech
Materiál: 2 typy
Odeslání: 2-5 dní

Sada taburetu a křesla "Ušák" s prošíváním Chesterfield. Je to perfektní sada pro každého, kdo ocení pohodlí, eleganci a kvalitu. Taburet i křeslo jsou k dispozici ve dvou barvách čalounění. Dopřejte si maximální pohodlí.


Křeslo ušák je ikonou designu. Jedna z těch forem, které mají nadčasový charakter. Móda pro křesla ušák možná upadá, ale nikdy nezmizí. Přestože se tento nábytek objevil poprvé již v 17. století, stále je předmětem zájmu zákazníků. Stačí se do něho posadit, abyste ocenili jeho pohodlí a charakter. Vysoké opěradlo s velkou opěrkou hlavy, praktické a ergonomické područky, měkký a pohodlný sedák – to jsou vlastnosti křesla ušák.

Náš internetový obchod vybral nejlepší ušáky na trhu. Nabízíme osvědčené modely, které svým uživatelům poskytnou komfort po mnoho let včetně hladkého i prošívaného čalounění křesla s podnožkou i bez ní, v různých barvách a z různých látek. Tento stylový a moderní  nábytek se bude dokonale hodit k různým stylům.


Křeslo ušák pro každého

Křeslo ušák je výbornou volbou pro chladné dny a měsíce. Podle jedné teorie to byla jeho původní funkce. Byl vytvořen, aby uživateli poskytl více tepla. Dnes už tato vlastnost není tak důležitá, ale stále je příjemné sedět v křesle s měkkým čalouněním. V ušáku se můžete maximálně uvolnit.

Ušák dělá místnost útulnější. Je spojený s teplem a pohodlím. Je třeba zdůraznit, že jeho vzhled je vysoce elegantní a estetický.

Křeslo ušák v obývacím pokoji může kromě užitné role plnit i roli dekorativní. V ložnici poskytne další místo k odpočinku. V kanceláři zdůrazní prestiž a eleganci domácí kanceláře a také zaručí uživateli vysoký komfort při práci. Může být také dokonalým doplňkem vybavení domácí kanceláře. Ušák může být také doplněn ergonomickým otočným křeslem (doporučujeme se podívat do kategorie kancelářských křesel).

Ušák lze také použít v dětském pokoji. Teenager to jistě ocení a naplno využije. Malý ušák pro děti je také dobrá volba, i když si musíme pamatovat, jak rychle mladý člověk roste. Tento nábytek je doporučován i jako ideální křeslo pro kojení. Nejen houpací křeslo, ale i křeslo ušák proto může být dobrou volbou pro kojení, zvláště pokud si maminka chce zároveň trochu odpočinout.

Důležité je, že křeslo ušák také funguje dobře v různých uspořádáních. Může se zdát, že k tomuto typu nábytku se nejlépe hodí styl glamour, vintage nebo klasický styl. V praxi však může být stejně dobrý skandinávský styl.


Křeslo ušák s podnožkou, s vysokými nohami, rozkládací ušák a další

Existuje mnoho druhů křesel ušák. Nejklasičtější modely mají nízké nohy s vysokými opěradly a područkami. Často se tento nábytek kupuje jako sada křesla ušák s podnožkou. Toto řešení vyžaduje dostatečně velký prostor v místnosti, ale je pro uživatele zdaleka nejpohodlnější. Roli podnožky obvykle plní měkký taburet vyrobený stejně jako křeslo. Máte-li zájem o samotný taburet pro křeslo ušák případně o  taburet do obývacího pokoje, doporučujeme vám zkontrolovat produkty, které nabízíme.

Nechybí ani křesla ušák na vysokých nohách. Tradiční modely vypadají docela masivně. Křeslo na vysokých nohách má lehčí konstrukci. Nic neztrácí na eleganci, ale v malých místnostech vypadá lépe. Dobrou volbou může být i rozkládací křeslo ušák. Mezi ušáky jsou i ty s vysouvací nožní opěrkou nebo nastavitelným opěradlem.

Kupte si křeslo ušák na ezidle.cz

Křeslo ušák je skutečným bestsellerem nábytku. Navzdory času se jeho popularita nezmenšila. Tento typ nábytku má ve svém sortimentu řada výrobců. Snažíme se, aby námi nabízené produkty byly nejlepší z hlediska kvality a estetiky.

Vybíráme modely, které jsou vyrobeny z kvalitních a odolných potahových tkanin. Nabízíme modely s různými barvami. Bílá, žlutá, tyrkysová, šedá, růžová, mátová, fialová, béžová, tmavě modrá – ušatému křeslu sluší prakticky jakákoliv barva a vzor.

Internetový obchod ezidle.cz je místem, kde nakoupíte křeslo ušák levně a se zárukou rychlého dodání. Probíhají také dočasné akce na vybrané modely nábytku a také výprodeje sortimentu. Doporučujeme vám sledovat naši nabídku na webových stránkách nebo na sociálních sítích.

čtěte více...
© Všechna práva vyhrazena 2003-2023. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top