Chat with us, powered by LiveChatKancelářská židle Ergohuman Plus Elite BT KMD31
15009 Kč
Barvy: černý rám, černá síťovina opěradla, černý sedák
Materiál: síťovina + potah
Odeslání: 2-3 dny

Kvalitní ergonomická řešení, skvělá kvalita, prostorný sedák,


Kancelářská židle Orlando UP 24/7 ESPT
15289 Kč
Barvy: černá
Materiál: FLAX 24/7
Odeslání: 5-6 týdnů

Ergonomické profily, vyšší odolnost materiálu pro práci 24/7, řada úprav, spolehlivý mechanismus.


Kancelářská židle Sonata 24/7
14799 - 15669 Kč
Barvy: 12 variant
Materiál: 24/7 Flax, Fame
Odeslání: 5-6 týdnů

Výjimečná odolnost židle, vytvořená pro pracovní prostředí 24 hodin - 7 dní v týdnu, vysoká ergonomie, nastavitelná opěrka hlavy, spolehlivý mechanismus.


V nabídce obchodu ezidle.cz jsou kancelářské židle a křesla pro nepřetržitý provoz 24 hodin 7 dní v týdnu. Jsou vyrobeny ze speciálně vyztužených materiálů. Změny se týkají základny, hydraulického pístu nebo tkanin se zvýšenou odolností proti oděru. S vědomím, že je používán sedák nonstop a práce v nich trvá mnoho hodin, dbáme na zachování nejvyšších ergonomických vlastností. 


Dispečerské křeslo – speciální nábytek pro práci 24/7

V některých odvětvích jsou pracovní pozice s nepřetržitelným provozem. Ergonomie a kvalita použitého nábytku je zde velice důležitá. Na těchto pracovištích se standardní kancelářské křeslo ukazuje jako nedostatečné. Zde jsou potřeba specializované židle a křesla pro práci na směny. Tuto roli plní židle pro operátory.

Tento nábytek se vyznačuje nadprůměrnou životností. Jedná se o křesla se zvýšenými parametry a vysokou ergonomií. Mají speciálně vyztuženou konstrukci. Používají čalounění nejvyšší třídy otěru a také čalounění umožňující optimální cirkulaci vzduchu. Nabízejí široké možnosti nastavení jednotlivých prvků - od sedáku, přes opěradlo, područky, až po opěrku hlavy a různé typy mechanismů. Mají dobře sladěné prvky, zajišťující pohodlné používání.

Židle pro nepřetržitý provoz jsou praktickým nábytkem, který lze používat mnoho let bez nutnosti jejich výměny, což ocení každý zaměstnavatel. Pro zaměstnance je zárukou ergonomie a dobrých pracovních podmínek. To je zvláště důležité v těch pozicích, kde je důležitá efektivní a dlouhá doba práce v sedě. Zde je využíván nonstop sedák židle nebo křesla. Tyto pracovní pozice zároveň vyžadují neustálé soustředění, např. ve věžích řízení letového provozu. í

Židle pro operátory 24h je důležitým prvkem vybavení kanceláří, institucí, firem a různých typů provozů, kde se praktikuje vícesměnná práce. Využívají je řídící pracovníci, pohotovostní služby, dispečink (včetně nemocničních dispečinků), technické služby, „call centra“, monitorovací kanceláře, bezpečnostní společnosti. Lze je využít i ve výrobních halách nebo dílnách.

Židle pro nepřetržitý provoz

Výběrem kancelářské židle z naší nabídky si můžete být jisti, že dostanete kvalitní kus nábytku pro práci 24/7. Nabízíme modely, které se vyznačují pevností, odolností a také výjimečnou ergonomií. Jedná se o specializovaný nábytek vyššího standardu, který zaručuje komfortní podmínky užívání. Naše židle pro operátory jsou ideální pro práci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

čtěte více...
© Všechna práva vyhrazena 2003-2023. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top