Chat with us, powered by LiveChat
phone ico  +420 775 477 688 Infolinka v provozu dnes od: Zavřeno

Kancelářské křeslo Futura Mesh

6073 Kč
Cena bez DPH: 5019 Kč
Odeslání za 2-3 dny
300 000 customers Více než 400 000
spokojených
klientů
Doručení vždy zdarma s možností
vrácení
Konkurenční ceny. Množstevní slevy dohodou.

Funkce a vlastnosti

 • Futura Mesh je další verze křesla z velmi populární rodiny Futura od Grospolu.
 • Nabízená verze se vyznačuje sedákem čalouněným odolnou černou síťovinou.
 • Křeslo má nastavitelnou opěrku hlavy, opěradlo, sedák i loketní opěrky
 • Futura Mesh je vybavena 3D opěrkou hlavy s nastavitelnou výškou v rozsahu 50 mm, hloubkou a úhlem sklonu. Opěrka hlavy je čalouněná stejnou síťovinou jako zbytek židle. Na zadní straně rukojeti opěrky hlavy je umístěn praktický věšák na oblečení.

 • Opěradlo je čalouněné odolnou a praktickou černou síťovinou, která se přizpůsobí zádům uživatele a také zajišťuje dobrou cirkulaci vzduchu. Má certifikát zpomalující hoření a je odolná proti oděru až do 150 000 cyklů.
 • Opěradlo je také vybaveno výškově nastavitelným profilem bederní páteře, který umožňuje jeho přizpůsobení výšce uživatele. Opěradlo je navíc výškově nastavitelné v 5 krocích v rozsahu 50 mm.
 • Díky takovému rozsahu nastavení je křeslo vhodné i pro uživatele s výškou nad 190 cm.


 • Sedák křesla je čalouněný stejnou síťovinou jako opěradlo a opěrka hlavy. Možnost nastavení hloubky sedáku (vzdálenost mezi sedákem a opěradlem) umožňuje nastavit sedák dle výšky uživatele. Rozsah nastavení je až 40 mm. Tato funkce snižuje riziko znecitlivění stehen u vysokých uživatelů.  Hladké nastavení výšky sedáku se provádí pomocí pneumatického pístu.


 • Výškově nastavitelné loketní opěrky se nastavují v rozmezí 190-270 mm. V loketní opěrce můžete také nastavit prodloužení podložky loketní opěrky (zepředu dozadu).


 • Mechanismus použitý v křesle Synchro SELF s funkcí současného pohybu opěradla a sedáku s možností blokace. Pohyb opěradla je rychlejší a intenzivnější než pohyb sedáku. Hlavní výhodou takového mechanismu je stálý kontakt opěradla se zády uživatele, pokud zvolená poloha naklonění není zajištěna, opěradlo neustále sleduje záda uživatele a zaručuje mu odpovídající podporu během práce. Odpor opěradla se nastavuje automaticky na základě hmotnosti uživatele. Po uvolnění zvolené polohy sklonu opěradla (Anti-Shock) židle navíc zabraňuje tomu, aby opěradlo narazilo do zad uživatele.

 • Použitá síťovina MESH je extrémně odolná proti roztažení, a to i při častém a dlouhém používání. Kromě toho je odolná proti oděru (odolnost více než 150 000 cyklů). Dokonale se přizpůsobuje tvaru těla uživatele a zajišťuje volnou cirkulaci vzduchu.


 • Kříž křesla je vyroben z tvrdého černého nylonu odolného proti deformaci. Je vybaven pěti koly o průměru 60 mm. Jedná se o měkká kolečka určená převážně na tvrdé podlahy, jako jsou parkety, dlažba, plovoucí podlahy. Fungují také dobře na koberci. 


 • Na křeslo se vztahuje 2-letá záruční doba výrobce.
 • Křeslo Vám bude vždy doručeno ZDARMA na uvedenou adresu v rámci ČR.
 • V případě, že daný produkt nesplňuje Vaše očekávání, máte právo na vrácení zboží do 14 dnů od doručení.
 • Rozměry:

  Sedák: 470 (šíře) x 470 - 510 (hloubka)


Ceník

Kancelářské křeslo Futura Mesh 6073 Kč

Prezentace 360

Máte dotaz? Zavolejte nám +420 775 477 688
Infolinka v provozu dnes od: Zavřeno

Produkty ze série

Kancelářské křeslo Futura 3S Plus
6920 - 7510 Kč
Barvy: 104 typů tkanin
Materiál: Síťovina + tkanina
Odeslání: 2-5 dní

Ergonomické kancelářské křeslo ve vylepšené verzi Plus. Tento nový model má kromě výhod svého předchůdce také schopnost nastavit výšku opěradla.


Kancelářské křeslo Play
4984 Kč
Barvy: 3 varianty
Materiál: tkanina Play
Odeslání: až 9 týdnů

Křeslo Play od Grospol je ergonomické, skvěle vypadající otočné křeslo. Skvělý poměr ceny a kvality, rychlé dodání, přívětivý design.


Kancelářské křeslo Futura 4S Plus TM01
7587 Kč
Barvy: Černá
Materiál: Síťovina + tkanina
Odeslání: 2-5 dní

Nová verze známého křesla Futura 4S. Vyrobeno z kvalitnějších materiálů a také vybaveno nastavitelnou výškou opěradla a 3D opěrkou hlavy. Křeslo má perfektní opěradlo a profil sedáku. 


Nejprodávanější
Kancelářská židle Ergofix
4536 Kč
Barvy: 3 varianty
Materiál: potah TM, síťovina
Odeslání: 2-3 dny

Pohodlný sedák, spolehlivý mechanismus, nastavitelné loketní opěrky, bederní vystužení a opěrka hlavy.


Podobné produkty

Kancelářská židle Nodi BS HD
4788 - 5022 Kč
Barvy: 80 variant
Materiál: 8 typů
Odeslání: 2-3 dny

Skvělý poměr ceny a výkonu. Ergonomické. Řada důležitých funkcí. Ideální do pokoje pro mládež. NASTAVITELNÁ OPĚRKA HLAVY. Doprava zdarma!


Nejprodávanější
Kancelářské křeslo Futura 4S Plus
7510 - 8047 Kč
Barvy: 104 typů tkanin
Materiál: Síťovina + tkanina
Odeslání: 2-5 dní

Nová verze známého křesla Futura 4S. Vyrobeno z kvalitnějších materiálů a také vybaveno nastavitelnou výškou opěradla a 3D opěrkou hlavy. Křeslo má perfektní opěradlo a profil sedáku. 


Nejprodávanější
Kancelářské křeslo Valio BS HD
8649 - 10494 Kč
Barvy: 102 variant
Materiál: 10 typů
Odeslání: 2-3 dny

Ergonomické kancelářské křeslo s pokročilým bederním nastavením. K dispozici v široké škále barev, síťované opěradlo a sedák čalouněný odolnou tkaninou. Vybaveno nastavitelnými područkami R9 ve 4 rozměrech. Tento model je ideální pro kancelář nebo home office.


Nejprodávanější
Kancelářské křeslo Level BS HD
6719 - 7869 Kč
Barvy: 103 variant
Materiál: 10 typů
Odeslání: 2-3 dny

Mnoho ergonomických prvků, černý rám židle, skvělý design, nastavitelnou opěrku hlavy, čalouněné opěradlo síťovinou s nastavitelnou bederní opěrkou,


© Všechna práva vyhrazena 2003-2024. eZidle.cz
Zavolejte nám +420 775 477 688
Go Top