Síťovina se doporučuje nejen do teplých letních dnů!

Síťovina se doporučuje nejen do teplých letních dnů!

V posledních letech získaly křesla a židle se síťovinou mnoho příznivců. Obvykle se nazývají síťované židle, dobře fungují v horkých letních dnech i v jiných ročních obdobích. K čalounění těchto modelů se používá několik typů síťoviny: 


 • Runner,
 • Mesh,
 • String,
 • a mnoho dalších určených pro konkrétní modely


 • Každá z nich je na dotek velice příjemná. Kromě toho je velmi odolná, odolná proti roztažení i po dlouhém a častém používání, což potvrzují certifikáty pevnosti.

  Síťoviny byly podrobeny testům Martindale. Tyto testy potvrdily, že se jedná o tkaniny s velmi vysokou odolností proti otěru až do 100 000. Martindaleovy cyklů.


  Dokonale se přizpůsobují tělu uživatele a zároveň poskytují přiměřenou oporu po celé délce zad, počínaje rameny a konče v bederní oblasti. Důležité je, že síťoviny umožňují volnou cirkulaci vzduchu. Velmi snadno se čistí. Díky volné cirkulaci vzduchu se povrch síťoviny velice rychle vysuší.  Obzvláště oblíbenými modely jsou: křesla Ioo a Ergohuman, jedná se o tzv. bestsellery, které se už léta těší velkému uznání jednotlivých zákazníků, velkých společností, kanceláří a pracovišť.


  HORKÁ NOVINKA - modely série POFIT! Inovativní kancelářská křesla s pokročilým systémem podpory zad.


  Spolehlivé křeslo Futura 3 - bez opěrky hlavy a Futura 4 s opěrkou hlavy.


  Rodina židlí Coco.


  A mnoho dalších křesel a židlí. 


  Máme také něco pro nejmladší!

  Modely Zuma nebo Optimal.  © Všechna práva vyhrazena 2003-2021. eZidle.cz
  Zavolejte nám +420 775 477 688
  Go Top